přidat příspěvek
Pavel: Nejlepší pořady jsou pana Kulíka,dobrý rock a klasika,má přehled  
Pavel: Reklamy tohle rockový radio ničí,nedá se to poslouchat  
Radio: Bohužel do Plzně se nám již několit let nedaří najít a prosadit nějaký volný kmitočet.  
Adámek z Čižic: škoda, že nemáte frekvenci pro Plzeňsko  
JardaZeStráže: náhodou je to skvely radio a reklamy vůbec nevadí, když nejedou hodinu, tak to nevadí, je jich vždy jen pár a ještě s vhodnym vyběrem, krasně to ladí, podle mě je to naprosto v pořadku a moderované vysílání se mi taktéž líbí, konečně radio jak má bejt, ne jak jinde, kde hodinu poslouchate reklamní blok, občasně přerušovaný hudbou :D Jen škoda že rádio nemá na vlastní reklamní kampan ve velkych městech, nebo občasné zpravodajství v celou. ;)  
Petr: Na radiu Sázava pořady pana Kulíka,to hudební výchova,rocková klasika,nyní tuctové písničky na přání a dopoledne plno reklam,to dám raději přednost UNDERGROUND RADIU bez reklam  
Radio: Abychom se zde neopakovali, prosíme přispívající, aby používali stejnou přezdívku pro své příspěvky. Prima poslech našeho rádia!! Ať je Vám HEY!  
Jirka: Zdravím rádio Hey, poslouchám Vás denně od rána od 6 h. a každý moderátor míval jinou muziku ráno a jinou dopoledne, ta dopolední bývala tvrdší a živější a teď to vypadá, že ten ráno kopíruje dopolední vysílání, to dopolední tomu dávalo punc ! Každý moderátor by měl mít svůj styl a ne kopírovat po tom druhém, potom je to hraní stereotypní, chci pochválit Standu Čeňka, ten má svůj styl a nepotřebuje nikoho kopírovat, je skvělý, jinak přeji Standovi brzké uzdravení. A potom do toho ty vaše výpadky, to je dost tragické na poslechu u tak dobrého rádia jako je to vaše.  
Dan: Pořad NEW WAVE nemá v Českém éteru konkurenci,po páté ráno,vždy naladím.  
Karel: Dobrý den chci se zeptat v Brně hraje radio Hey dost špatně v autě se mi objeví jen frekvence 97,6.  
Radio: Večer moderátor Jenda hraje i z Cédeček a v tom případě se nazev songu nezapiše zde na naše www do historie. Jedina moznost zavolat vecer do studia s timto dotazem.  
Kačaba: Ahoj, moc prosím, vypadla Vám že seznamu jedna písnička od Rhapsody a moc se líbila, ale nevím jak se jmenovala. Hráli jste ji teď večer před XIII. stoletím. Moc děkuji o její doplnění nebo zopakování názvu do vysílání.Zdraví Káča že Sázavy  
Petr: Ahoj, proč už nefunguje aplikace na ios? Dík  
Martin: Milan Krčil z Pardubic má pěkný blok každé ráno,dobrý rock,to se dá poslouchat,bez reklam.  
JardaZeStráže: U hey a color na seznamu se neukazuje pravě hraný song, u konkurenčních stanic to ukazuje, jinak jinde na webu to jde také. Zřejmě mají nějaký problém oni.  
petr: sprchuji se a slyším,že si někdo přeje zahrát ortela.a světe div se vy jste mu ho zahráli.děkuji za to,že bez předsudků hrajete lidem co chtějí slyšet.super,jen tak dál,petr  
DEMON: K CEMU JE SI NAPSAT O PISNICKU A PSAT VZKAZ KDYZ MI JI NIKDO NEZAHRAJE A VZKAZ NEPRECTEJSTE TAM ROBOTI  
Radio: Situace okolo pandemie nám to vše zpozdila o mnoho měsíců, takže pokud by nyní vše šlo ve standardních termínech, lze předpokládat spuštění někdy na jaře příštího roku.  
Martin: Kdy bude spuštěna frekvence Ústí nad Orlicí-Andrlův chlum 101,3 FM  
Martin: Budou nové kmitočty pro ROCK HEY RADIO?