přidat příspěvek
Zdpet: Super výběr muziky na nedělní dopoledne,jen tak dál.Blansko.??  
Šáren: Mockrát díky! Ať se daří  
Radio: To Šáren: Jednalo se o rozhovor Matěje Lipského s Monikou Šramlovou, který si lze poslechnout ze záznamu v sekci našeho podcastingu zde: https://www.heyradio.cz/download.php?sekce=8  
Šáren: Zdravím všechny! Mám velikou prosbu. Pár dní zpátky jsem poslouchala večerní vysílání, kdy v éteru o své osobě a tvorbě povídala ''terapeutka'' a učitelka zpěvu Monika O. Nemůžu si vzpomenout, jak se jmenovala celým jménem a kde by se dala její hudba poslechnout. Byl to příjemný poslech a díky za to! Děkuji předem za odpověď. Opatrujte se. Šáren  
frkotou: Znojmo již delší dobu off air.  
Pavel: Ahoj do rádia, nevím co se děje ale už asi měsíc vám leze na strím strašně přebuzenej a zkreslenej zvuk.  
Radio: Na obojím pracujeme, máme toho nyní hodně, taak snad se brzy dočkáme.  
Jarda: Zdravím, kdy bude aktivní dab vysílač? už je to delší dobu, co jste dostali licenci pro vlastní mux v dabu a máte i frekvnci, jaká je tedy aktuální situace? Jinak, kdy bude hey v Děčíně? ostatní kóty už běží, ale tady je asi nějaký problém.  
Radio: Do Velkého MEziříčí jsme použili opravený PC, který původně sloužil ke stejným účelům, ale pro Radio COLOR. Tak se stalo, že to dnes ráno přeplo náhodně na COLOR. Už je to nyní nastavené správně, takže už by mělo běhat na 97,8FM jen Radio HEY! Děkujeme ze upozornění!  
Dušan: po výměně vysílače ve velmezu signál mnohem lepší i v náměšti nad oslavou, super práce, vděčnost na místě EDIT: tak sem to asi zakřikl, dnes v 7.30 se HEY vypnulo a začalo tam hrát radio Color.. ti nemají ani vysílání na stejné frekvenci  
Pavel: Dobrý den, na 97,8 hraje dnes rano radio Color..To zrovna není The Power Of Rock!  
Radio: Dnes byl ve VelMezu vyměněn vysílací počítač, 97.8FM opět plnou parou onAIR!  
Lázňator: Už 3 dny nefunguje 97,8FM  
Radio: Tak už by to mělo být trochu lepší, přes noc to ještě poladíme.  
Radio: Ano, je to tam jaksi trochu "přeřvané". Měnili jsme způsob streamovaní a domlouváme se s play.cz, budeme to řešit co nejdříve.  
PegasusCZ: Ahoj, zdá se mi to nebo se v posledních pár dnech zhoršila kvalita zvuku přes internet (i v aplikaci)? Myslel jsem třeba že jsme třeba v nějaké pomalé wifi, ale je to den ode dne a v různých sítích stejné a mám to i od jiných lidí a poslouchám i jiná rádia a tam problém není. Díky  
Radio: To Hana Vondráková: Na našich www zobrazujeme historii playlistu jen 3 dny zpětně. Pokud byste měla zájem o starší výpis (z 8.10.) napište nám na náš e-mail s upřesněním alespoň hodinového úseku a my Vám můžeme poslat příslušný výpis e-mailem.  
Hana Vondráková: Dobrý den, kde najdu odehrané písničky ze dne 8.10.2021. Děkuji za info  
Pavel-SůzÁ: Ahoj rádio - především velká gratulace k X.-tému výročí . Přeji Vám ještě více posluchačů a další desítky let na našich rádiích - Děkuji??  
Radio: To Pavel: Martin Svátek byl nemocný, takže zadal reprízu, asi shodnou s minulým dílem. (Martin je nevidomý, takže má trochu více problém s odbavením pořadu, resp. zařazením jeho reprízy)