přidat příspěvek
Zdeněk : Jirko,jsi velkej borec s velkým B??Jen tak dál...jenom nevím kdo bude dělat za tebe tu famózní práci!!! Rock on ?? a Basta??  
Rádio : Jenom totální blbeček může tvrdit, že ho někdo nutil pouštět Jacksona. Urážky, které dennodenně Jiřik smeřoval svému okolí byly trpělivě ignorovány. Netřeba již zde pokračovat. Je škoda, ze se Jirka chová jako naprostý idiot. Kvůli podobným lidem na vsech radiích byl nakonec zruseny diskuse. Ach jo.  
Jirka Basta: ..tak to je k smíchu. Smazat! Teď řeknu i já svoje - že si zavírám dveře? Vždyť já napsal přesně před týdnem , že končím, že se nenechám osočovat, urážet a a mám to zdokumentované!!! Proto lži plodí zase jen lži a je mi jen líto posluchačů...To je vše! Teď si to můžete smazat!!! (alespoň mě nikdo nebude nutit pouštět Jacksona v rockovém rádiu!!!)...a basta!!!  
Radio: Tyto Vase prispevky smazeme. "Blabolite" zde bohužel o něčem o čem nemáte ani potuchy. Trpělivost s chováním Jirky byla téměř bezmezná. Nikdo proti nemu neměl invektivy. Jirka Basta bez varovaní a bez upozornění ukočil ranni vysílání. Nebudeme na nasich stránkách podporovat pomluvy. Kdo bude mít zájem zjistit, jak to opravdu s Jirkou Bastou bylo, může si do rádia zavolat pro informaci. A pokud ještě Jirka Basta bude šířit nejaké pomluvy, tak je nám ho prinejmenšim lito a on si svojí připadnou cestu zpět tím asi definitivně uzavírá...  
Zdeněk : Jsem konečně rád, že se někdo další přidal a podpořil našeho suprového moderátora Jirku Bastu ??a konečně se pravda dostane na světlo...A možná se dočkáme i jména kdo za tím problémem v rádiu stojí!!!  
Faust: Bohužel se informace vedení rádia nezakládají na pravdě, neboť Jirka po invektivách a útocích na jeho osobu sám od sebe s tím praštil a řekl že končí. Jak je ověřeno, existuje o tom psaná diskuze ve skupině na messengeru, což pan Pýcha věděl dobře a jen lže ,když vše háže na jednu osobu. Vše zjištěno a ověřeno osobně!  
Radio: To Zdeněk: Dotaz směřujte asi přímo na Jirku Bastu, on sám nám v rádiu nic neřekl a přestal vysílat. Každopádně to řešíme, aby byl ve studiu moderátor, aktuálně zaskakuje Tomáš (nechápeme jak jste dospěl k tomu, že máme čtecí zařízení - asi máte tajnou kameru v našem studiu?! ). Takže do budoucna uvidíme. Jak píšete, někdo má rád holky, někdo vdolky, v každém případě ale to co provedl Jirka se ve slušné společnosti nedělá.  
Zdeněk : Dobrý den, chtěl bych se zeptat proč ranní éter od čtvrtka nejede Jirka Basta!!!Pan Vladeka je sice všude ale prakticky nikde... Čtecí zařízení mu jde číst dobře,ale na kluci z ranního a dopoledního vysílání každopádně NEMÁ!!! Děkuji za info  
Posluchač: A to si ty songy na flešce neumí sehnat v lepší kvalitě? Dneska?  
Gizela: Nevím jak jinde, ale v Děčíně dneska zase zníte jako 48 kbps MP3. Tak opravit a zdar  
Radio: My již v databázi žádné takové songy nemáme. Vždy jde o soukromou iniciativitu daneho moderátora, který hraje přes opakovaná upozornění vadné songy, ktere si prinesl do studia třeba na flashdisku s přesvědčením, že tak to má být a že tím obohatí playlist naseho rádia. Bohužel se nedaří tento zvyk, tesp. tuto praxi "zakázat". Vždy se jedná ale o dobrý úmysl ze strany moderátora. Asi tak.  
JardaZeStráže: nejde nějak ty závadné songy s extra low bitrate odfiltrovat a nahradit je těmi s vysokou kvalitou?  
Radio: Vysílač v Ostravě má stejný zvuk jako vysílač ve Frýdku-Místku. (Občas může být v Ostravě trochu šumu, vlivem povětrnostních podmínek - až bude lepší počasí, chystáme zde úpravu v příjmu signálu). Když ale někdo ve studiu spustí "vadný" hudební track o nízké kvalitě, tak to hraje špatně (a to všude, nejen v Ostravě)  
Honza: Jen potvrzuji kvalitu poslechu Hey rádia z Ostravy viz text "Posluchač" níže. Vypadá to opravdu tak, že výstup kvality vysílání z vysílače v Ostravě nikdo nekontroluje. Jinak jste super a rád Vás poslouchám, až na nějaké ty výjímky jako country a občas nějaké popíkové skladby. Fandím Vám a držím vlnu s Vámi. Rocku a metalu zdar, Honza z Kopřivnice.  
Posluchač: Zdravím, jenom zvídavý dotaz - v jaké kvalitě je pouštěna hudba do éteru? Dneska jsem si říkal, co to je, to je jako někde na úrovni starého, analogového telefonu. Jedna píšnička v cajku, pak třeba 2 jak z plechovky. Poslech v autě, Ostrava. Jiné stanice takovou hroznou kvalitu teda nemají. PS: odpoledne zase se z rádia linuly dva streamy přes sebe, jenom byly vzájemně posunuty o +- 5 vteřin. To tam nikdo neposlouchá, že si toho nevšimne?  
T.K: O.K. nechme to být...nechci spamovat a zaměstnávat další lidi, myslel jsem, že toto "vlákno" je universální...jste skvělí, především vlašimská sekce s Jendou Kulíkem mě baví:-) Jen tak dál! T.  
Radio: To bylo součástí pořadu Matěje Lipského "Krockodýl". Můžete nám napsat do radia na náš e-mail a my přepošleme dotaz Matějovi a ten Vám odpoví.  
Tomáš Kučera z Tehova: Před chvílí hrála zkrácená písníčka o krtkovy a žížale...uchylárna "krtek vylez ze stolu" nebo něco podobného, co to prosím bylo:-) Děkuji T.K.  
Radio: Song Aleš: Pravda je, že máme kapelu Tři Sestry rádi. Od 1.12.2022 k dnešnímu dni jsme odehráli song "Já jsem Aleš" celkem 8x, v závěsu se pak drží song "Holka ze starejch časů" - celkem 7x, následují sogy "Pumpa" a další s odehráním max. 1x až 4x za toto období. To znamená, že například song "Já jsem Aleš" zazněl od 1.12.2022 v každém měsíci max. 2x až 3x Inu, možná to někomu může připadat příliš často a inspiruje ho k tomu, aby přeladil na jiné rádio. Zkuste tedy ta jiná rádia a zkuste jim spočítat, jak se opakují songy u nich. A dejte nám třeba vědět. Tak prima víkend!  
Aleše už ne: Prosím vás, zahrajte od Sester taky něco jinýho než Aleše. Už ho nemůžu ani slyšet, jak spustí, přepínám stanici.