Svět podle Michaela - pátek od 12:00 - aktualizováno

Autor: administrator <>, Téma: !Program, Vydáno dne: 13. 06. 2012

Rádio Sázava Nový pořad ve vysílání rádia Sázava - premiéra v pátek 15.6. ve 12 hodin! Pravidelně pak každý pátek a sobotu, vždy mezi 12 a 13 hodinou bude vysílací čas patřit originální radio show Michaela Viktoříka. Nalaďte si již tento pátek premiéru - Svět podle Majkla! Více o pořadu zde>> Tisková zpráva dále:


SVĚT PODLE MICHAELA - tisková zpráva Radia Sázava

Rádio Sázava SVĚT PODLE MICHAELA je dalším rozhlasovým projektem dee jaye, moderátora, zakládajícího člena legendárních J.A.R. a komediálního neherce z Runway party Michaela Viktoříka, známého především jako Vrtulník. Jak už to u něj bývá zvykem, znovu přichází s něčím zcela novým a tentokráte na vlnách RADIA SÁZAVA, vysílajícího ve středočeském regionu na frekvenci 89.3 FM.

Jeho Svět je v podstatě hodinovým PRODUCT PLACEMENTEM, ve kterém svižně a pro něj s nutnou dávkou humoru představuje společně se členy skupiny Waldagang jejich nové CD Svařák Hop Hej. Uzavřená 12-ti dílná série plná mystifikace, vtípků a comedy scének odstartovala v pátek 15. června a bude pokračovat během celých letních prázdnin až do pondělí 3. září, vždy v pátek a sobotu v poledne a též v pondělí ráno od 6 hodin.

V případě zájmu o sponzoring či vytvoření podobného pořadu na klíč kontaktujte nás prosím na emailové adrese michael@radiosazava.cz.