SLASH vydává po čtyřech letech nové, již páté album

Autor: administrator <mirek@pycha.net>, Téma: Hudební novinky, Vydáno dne: 15. 02. 2022

Radio HEY! Vavříny ověnčený kytarista Slash (ex-GNR) konečně vydal se svými kumpány nové album "4". Pod hlavičkou SLASH FEATURING MYLES KENNEDY & THE CONSPIRATORS na Vaše slechy čeká deset nových fláků velmistra hard rockové kytary.Po dekádě společného hraní představují SLASH featuring MYLES KENNEDY & THE CONSPIRATORS dlouho očekávané album „4“. SLASH a jeho kolegové z kapely Myles Kennedy (zpěv), Brent Fitz (bicí), Todd Kerns (baskytara) a Frank Sidoris (kytara) alias SMKC, ve spolupráci s producentem Davem Cobbem přináší album „4“, které je první novou hudbou od SMKC po čtyřech letech.

Páté album kapely, s názvem „4“, představuje Slashe a jeho boys, jak jste je nikdy předtím neslyšeli. Zvučné rockové album poháněné nezapomenutelnou kytarou a působivými melodiemi s velkými refrény. „4“ obsahuje v deseti skladbách širokou škálu stylů a nálad. „4“ je album, které chytne a nikdy nepustí.

Slash, legendární a Grammy oceněný, americký rockový kytarista a skladatel je považován za jednoho z největších rockových kytaristů všech dob. Po odchodu z GUNS N’ ROSES, pro kterou vytvořil charakteristické kytarové získal uznání se superskupinami SLASH'S SNAKEPIT a VELVET REVOLVER. Pak se vydal na vlastní dráhu se svým prvním sólovým albem „Slash“ a později založil svou současnou kapelu SLASH FT. MYLES KENNEDY & THE CONSPIRATORS (SMKC). S ní společně koncertují a dělají hudbu bez přestávky více než deset let.

Více informací o kapele a novém albu naleznete též v titulním článku únorového magazínu Spark, spolu se Slashovým plakátem.