Párty s Limetallem na sklonku roku v Hranicích a s rádiem HEY

Autor: administrator <mirek@pycha.net>, Téma: Pozvánky, Vydáno dne: 15. 12. 2022

Radio HEY! Pokud patříte mezi příznivce kapely LIMETALL, pak určitě zavítejte 30 prosince do Hranic na Moravě, kde se v tento den uskuteční neuvěřitelná párty se všemi aktuálními a dokonce bývalými členy a hosty. Jak nám sám zpěvák kapely Fany Michalík potvrdil: (čtěte dále)"Určitě to bude neskutečný nářez. Koncert máme jako hokej rozdělený na 3 třetiny. V té první zahrajeme naše věci, v té druhé si zavzpomínáme na Citrón, a to na přání fanoučků a v závěrečné to bude jam session, na který přislíbili účast jednak naši bývalí bubeníci včetně Lukáše Pavlíka a dokonce přijali pozvání oba kytaristé z Kabátu - Tomáš Krulich a Ota Váňa a o překvapení nouze nebude."

Celou akci bude provázet moderátor radia HEY Jirka Basta:
"Nabídl mi to Fany a protože já se už za bývalého angažmá v jiném rádiu postavil hned na jejich stranu, cítím se být poctěn, že u takové šhow mohu být a docella se těším na správný rockový závěr roku s řadou kámošů a věřím, že bude fajn. Nejvíce se těším na závěr, kdy pojedeme total chorusově aktuální hit Kantare se všemi a donekonečna..."

Koncert se koná ve Staré střelnici v Hranicích na Moravě 30.12 od 19 hodin a lupeny jsou ještě v předprodeji na TICKTSTREAM.

Klip: https://www.youtube.com/watch?v=pNpSECdrwrI