HEY Radio - všechny naše FM Sleduj rádio HEY na Instagramu Sleduj rádio HEY na facebooku RSS kanál HEY Radia Play.cz - HEY Radio
HEY RADIO - s námi Vám bude HEY!
play live Poslouchej HEY RADIO - živé vysílání Play Live
Vítejte na stránkách HEY Radia, dnes je pondělí 28. listopadu 2022 | svátek má René, zítra Zina  
Lidé z rádia, moderátoři - podrobnosti
Moderátoři HEYRADIA - přehledná tabulka

Jenda Kulík Jenda Kulík

Swingař, rocker, též alternativec, v neposlední řadě hudební sběratel a náruživý diskofil. Na českých rádiích patřím asi k nejstarším moderizátorům, nutno s tím trochu počítat. Pamatuji toho dost, léta šedesátá, beatlemánii, festival ve Woodstocku a o rádiu Luxembourg nemluvě i počátky privátního vysílání u nás počátku 90´let. Jak krásné doby to byly, selektorů nebylo. Mohu říci slovy Allana Aldrige, autora ilustrované knížky o Beatles: Že jsem byl, „mezi těmi, co to viděli“. To mě pochopitelně neopravňuje k tomu, abych dělal ramena, spíš naopak. Čas oponou trhnul. Ode mne uslyšíte bigboš, alternativu, jazz i zcela obyčejnou muziku pro radost. Hezký poslech a držte vlnu.

Pořady Jendy Kulíka - přehledně: (více na jeho samostatné stránce) zde>>
Standa Čeněk Standa Čeněk

V radiu HEY od roku 2017. Aktuálně připravuje pravidelný pořad "Playlist Music - Hudební tipy a novinky".
Již brzy Standu můžete slyšet opět živě, a to pravidelně každou sobotu dopoledne mezi 9:00 a 12:00 hodinou.

Vysílací časy:
Pravidelně LIVE: Sobota 09:00 až 12:00 hod. - ze studia Střední Čechy | více též na stránce: zde>>
Pravidelný pořad Playlist Music: Sobota 14:00 hod. | Neděle 15:00 hod. - ze studia Střední Čechy.
Jirka Basta Jirka Basta

Moderátor, bavič / DJ, textař, produkční řady akcí, příležitostný muzikant a nechutný optimista se rozhlasovým éterem pohybuje od roku 1993, a to včetně TV zkušeností. Nezvladatelný optimista, který rád vaří i paří. Od února 2022 v éteru radia HEY!
Od pondělí do pátku 6:00 až 9:00 RANNÍ BAŠTA a Jirka Basta aneb neřízená kosmopolitní střela v éteru. S "Bastičem" hoblujeme rockové špony s čerstvými i retro informacemi, plky z druhé ruky aneb informace bez záruky a vždy s nadsázkou

Pravidelně ve vysílání: PO až PÁ mezi 06:00 - 09:00 hod. z Ostravského studia.
Milan Krčil Milan Krčil

Moderátor, Od dubna 2022 opět v éteru radia HEY!

Pravidelně ve vysílání: PO až PÁ mezi 09:00 - 12:00 hod. z Pardubického studia.
.
Tomáš Vladeka

Jsem sice benjamínkem rozhlasové party, ale zkušeností s moderováním jsem už za více než 10 leté působení v rádiích pár nasbíral. Jaké mám vzdělání a jaké jsem znamení zvěrokruhu se ode mě bohužel tady nedozvíte. Ulítávám na muzice, hledání kešek a cestování. Jsem veselá kopa a párty se mnou je občas peklo... Miluju dobrý pivko a skvělou zábavu. O tom, že se se mnou nikdy nudit nebudete, se můžete přesvědčit každý všední den mezi 14:00 a 17:00 hodinou. Pokud Vás cokoliv o mně zajímá, nebo mě chcete na své akci, napište mi. Těším se!

Pravidelně ve vysílání: PO až PÁ mezi 14:00 - 17:00 hod. ze středočeského studia.
Petr Havel

Petr Havel je novou posilou našeho moderátorského týmu. Na HEY RADIU od dubna 2020. Můžete jej slyšet v něděli dopoledne mezi 9 - 12 hodinou. Než usednete k nedělnímu obědu, bude pro Vás mít předkrm složený z pohodové rockové muziky a informací z domova i ze světa. A tu a tam se s Petrem ve studiu objeví i zajímaví hosté..

Pravidelně ve vysílání: Neděle mezi 09:00 - 12:00 hod. z našeho středočeského studia.

moderator radia HEY Matěj Lipský

Pravidelně ve vysílání: Neděle mezi 16:00-17:00, Krockodýl na Rádiu HEY, rozhovory se zajímavými hosty.


Petr Zlámal

Jsem odkojený rockem. Osm báječných let jsem vysílal v první soukromé rozhlasové stanici na Moravě, rockově orientovaném rádiu Kiss-Morava. Zvláště v prvních letech to bylo neskutečně úžasné - neexistovaly žádné playlisty, vše se hrávalo z cédéček nebo desek a do 'práce' jsme si nosili ještě nikým nehrané, právě vydané 'panenské' desky, které jsme hrdě pouštěli do éteru jako první. Poté jsem vysílal v ostravském rádiu HEY! Neustále se probírám novou muzikou, i když je zřejmé, že to nejlepší z rocku vzniklo zejména v 70. a 80. letech minulého století. Premiéra dvouhodinového speciálu "Rockové démanty" je vždy v pondělí od 19:00 hodin.

O pořadu více>>
Petr Kůsa (Kůsofka)

Autorem, dramaturgem a moderátorem pořadu je Petr Kůsa zvaný „KŮSOFKA“ , bubeník, zpěvák, hudební skladatel ( https://bit.ly/3OFl0s8 ) a zakladatel skupin KORPUS, KOMA, PAVLA KAPITÁNOVÁ BAND, J.HENDRIX & J.JOPLIN TRIBUTE atd. Petr je také autorem a moderátorem první české rockové televizní hitparády TV ROCKPARÁDA – www.rockparada.cz. Jako zvukaře jej můžete vídat na koncertech skupin MOTORBAND, VIKTOR DYK WAW a HAIR COMPANY PRAGUE.

Vše o pořadu včetně aktuálních hostů najdete zde>> | popřípadě též: zde>>
Rock Music | Premiéra: Čtvrtek 21:00 | 1. repríza: Sobota 18:30 | 2. repríza: Neděle 23:00 |
Jakub Melín

Milovník hudby 70. a 80. let všech možných stylů, příležitostný DJ, nadšený hifista a sběratel desek. Na Radiu HEY připravuje speciální pořad New Wave, kde uslyšíte hlavně hudbu New Wave 80. let Pořad New Wave Jakuba Melína můžete poslouchat v těchto časech:


New Wave | Středa 01:00 - 02:00 h | Více o pořadu, playlisty: zde>>

Tomáš Rada

V radiu HEY od roku 2017. Sám o sobě: Jak jsem se dostal k moderování na rádiu HEY? Na tuhle otázku jsem stále nenašel odpověď, ale vím, že se moderování zařadilo mezi mé koníčky. Pár let ozvučuji a moderuji různorodé akce a také hraji v kapele.

Aktuálně připravuji speciální pořad Hudební výročí. V tomto pořadu se zaměřuji na významné události, které se stali v minulosti a nějakým způsobem ovlivnili hudební dění. Tento pořad můžete slyšet každou neděli, mezi 11. a 12. hodinou.
Více o pořadu Hudební výročí: zde>>
Michael Viktořík

Na radiu HEY již cca. od roku 2013. Původně se svojí Show "Svět podle Michaela", která se přesunula na naše sesterské COLOR Music Radio. Aktuálně Michael vysílá jen na rádiu COLOR, a to od pondělí do pátku vždy v 7:00 a ve 13:00 hodin.


Více info o Michaelovi: (Wikipedia) více>> | Resp. též: zde>>

Ivka

V radiu HEY jen občasně. Ivku můžete slyšet např. ve středečních dílech pořadu Barevný svět...


Barevný svět: středa 18:00 hodin

František Wich

František Wich připravuje pořad Francouzské wichytávky, do kterého vybírá převážně rockové písničky frankofonní hudební scény. Je přesvědčen, že tato muzika není o nic méně zajímavější, než angloamerická produkce, jíž jsme někdy zahlceni.
V minulosti pracoval v řadě dnes již neexistujících rádií a k mikrofonu se vrací po dlouhé odmlce, když mezitím stihl napsat třeba - jako bokovku - dvoudílnou Rock/Pop encyklopedii (Volvox Globator, 1999).

Více o pořadu Francouzské Wichytávky: zde>>
Martin Svátek

Martin připravuje hudební speciál American Country Expres, do kterého vybírá to nejlepší z americké hudební scény jižanského Country Rocku. K tomu přidává svůj komentář a novinky a další zajímavé informace o této hudební scéně v Americe.


Více o pořadu ACE: zde>>
moderator radia HEY Petr ATOM Hýl

Světem protřelý DJ a kreativní technik, jehož nápady jsou osvěžením v programu radia HEY. V minulosti si prošel médii různých forem hudby, než dozrál a pochopil, že cesta vede jen přes poctivou muziku, kterou sám provozuje jako aktivní bubeník


HEY Radio Vás vítá, jste tu jako neznámý posluchač. Zaregistrujte se
Na stránkách HEY Radia je právě 15 lidí
 Klasické menu:
Mobilní aplikace ke stažení
Mobilní aplikace Android QR Code
Celkem1173755
Listopad149400
Dnes698
Online15

On-line posluchači play.cz:    
On-line posluchači graf: play.cz

Home |  Program |  Pořady |  Hudba |  PlayListy |  Mp3 |  on-Air |  Diskuse |  Radio |  Lidé |  Partneři |  Kontakt |  Rss | LogIn | 
© JOE Media s.r.o. 2005 - 2022, prostřednictvím phpRS redakčního systému