HEY Radio - všechny naše FM Sleduj rádio HEY na Instagramu Sleduj rádio HEY na facebooku RSS kanál HEY Radia Play.cz - HEY Radio
HEY RADIO - s námi Vám bude HEY!
play live Poslouchej HEY RADIO - živé vysílání Play Live
Vítejte na stránkách HEY Radia, dnes je čtvrtek 12. prosince 2019 | svátek má Simona, zítra Lucie  
Program

Podzimni programove novinky na radiu HEY!

| 02. 09. 2017 (5667 přečtení)

Od prvního zářijového týdne přichází naše rádio s určitými novinkami a také částečnou obměnnou vysílacích časů některých pořadů! Hlavní změnu dozná ranní blok. Nově každý den od 6:00 do 11:00 Dobré ráno s Milanem...Ranní vysílání, resp. Dobré ráno až dobré dopoledne bude tedy mít nově na starosti Milan Krčil, který bude s Vámi až do 11:00 hodiny. Po Milanovi nastupují Lenka z Vlašimského, resp. kluci Feri a Johan z jihočeského studia, s jejich pravidelnými rubrikami, nově živě ve studiu až do 14:00 hodiny.

Další "drobnou" změnu doznal také vysílací čas premiéry pořadu DEPO, Romana Sheene Freimutha. Nově tedy laďte každou středu od 17:00 hodin.

Další změnou bude přesun reprízy bloku Rock Show se Žanetou, a to na sobotní ráno - dopoledne. Pondělní odpolední repríza tak nějak trochu postrádala logiku. A tak nově, kdo z Vás promeškáte páteční odpoledne, máte šanci si Žanetu poslechnout hned druhý den po ránu!

V rádiu se také objeví nové tváře, novou posilou zejména bude Standa Čeněk, který se objeví ve středu a v sobotu odpoledne a pokud mu to čas umožní, tak možná i v jiných vysílacích časech.

Další novinkou je nový pořad "Hudební výročí", který pro rádio připravuje Tomáš Rada. Více o pořadu - viz menu program.

-red-

[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5

Celý text | Autor: admin |

ERROR : v zapisu do tabulky online