přidat příspěvek
Jaroslav: Hodnotíme pozitivně tento počin (Rockové démanty) a vítáme tento dnes již chybějící segment. Jaroslav starší (58) s Jaroslavem mladším (17) přejeme co nejvíce posluchačů.  
Monča - Český Budějce: Díky moc, dneska hrajete parádní šlupky ;) vůbec slyšet Sabatony a Powerwolfy z radia v jednej hoďce, to je skvělý ;)  
Michal: Dnes fantastická muzika. Jen tak dál. Pardubice  
Pavel - SůzÁ: Supér, že hrajete Argemu mám rád také skladbu Doteky. pěkná vzpomínka.  
Radio: Zdravíme do Znojma. Díky za zprávu, víme o tom a chystáme výměnu zařízení ale i lepší vysílač. Snad se vše podaří zvládnout do konce října.  
Mirek: Zdravím, díky za perfektní hudbu. Hrajete opravdu super songy.Ve Znojmě ale máte neustálé výpadky. v Radiu se pravidelně ozývá anglicky diktování IP adresy 192.168.1.119 . Když to je několikrát do hodiny, tak už to opravdu celkem štve. Držím palce ať se Vám podaří ty mušky vychytat.  
Radio: Milá Jano, Dominiku, Leono Praha, Báro a někteří další nickové! Zdravíme Vás z rádia, ale nedá nám to nereagovat na "Vaše příspěvky do diskuse". Jednak podle dikce, ale hlavně podle výpisů z databáze můžeme okamžitě rozeznat, že ač různá jména, jedná se o totožné přispěvatele. Tak se prosím podepisujte jen jedním jménem (nickem) a nesnažte se vytvořit iluzi, kolika lidem se líbí ten či onen moderátor. Je to dětinské, trapné a z podobných důvodů většina rádií již své diskuse dávno zrušila. MY to zatím tolerujeme, ale jak dlouho ještě?! Tak prima den i poslech Vám všem Hynku, Viléme, Jarmilo, Laci, Báro, Libore, Jano... i všem ostatním...  
Leona Praha: Zdravím Vás do rádia,ale nedá mi reagovat na vysílání p.Vladeky ,dneska to tam míchá jako omáčku proboha !!! já myslela,že jste rockové rádio,proto Vás ráda poslouchám,ale dneska mix muziky je na úrovni Televarieté a Ein Kessel Buntes...rána v rádiích mají mít švih .Tak se trochu pochlapte pánové a rocku zdar :) krásný pátek do rádia přeji :)  
Bára Stod u Plzně: Dnešní dopolední vysílání opět nezklamalo?? výběr písní dokonalej a moderátor třešnička na dortu, díky ??  
Laci Salzwedel : Ahoj nevím co se tam u vás na rádiu děje, posloucháme vás u nás na dílně v Německu a konečně zase to dopoledni vysílání má grády, takhle dál a paráda ??????